اخبار شرکت
موضوعات داغ

توافق همکاری بین شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت چاپ و نشر بانک ملی

شرکت توسعه صنایع بهشهر

در دیدار فرهاد تقوا منش عضو هیأت‌ مدیره و معاون امور شرکت‌ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر با داریوش سهرابی مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی، مقدمات اولیه برای امضا توافق همکاری بین این دو شرکت حاصل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، فرهاد تقوا منش عضو هیأت‌ مدیره و معاون امور شرکت‌ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر از شرکت چاپ و نشر بانک ملی بازدید کرد.

تقوا منش با بیان اینکه شرکت چاپ و نشر بانک ملی از ظرفیت های بالایی برخوردار است ادامه داد: این شرکت یکی از شرکت های شاخص در حوزه چاپ است.

وی افزود: باید موانع همکاری بین دو شرکت برداشته شده و هم افزایی و همکاری بین شرکت توسعه صنایع بهشهر و صنعت چاپ و نشر بانک ملی بیشتر شود.

داریوش سهرابی مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی نیز با تشریح توانایی های این شرکت گفت: این شرکت آمادگی دارد تا توافق اولیه برای امضا پروتکل همکاری با شرکت توسعه صنایع بهشهر را امضا و توافق همکاری را به سرعت عملیاتی کند.

بنابر این گزارش تقوا منش و سهرابی از بخش های مختلف چاپخانه شرکت چاپ و نشر بانک ملی بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند چاپ قرار گرفتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *