اخبار عمومی

بانک ملی ایران، برگزیده نشان عالی حامی تولید کالای ایرانی شد

بانک ملی ایران در دومین همایش ملی ساخت ایران، به دلیل خدمات مالی ویژه و فعالیت‌های موثر در راستای افزایش ظرفیت تولید در همه بخش‌های کشور موفق به کسب رتبه برتر و دریافت نشان عالی و تندیس حمایت از تولید کالای ایرانی شد.

این تندیس به پاس سال‌ها خدمات‌دهی مطلوب و موثر بانک ملی ایران به مشتریان خود در راستای ایجاد و توسعه واحدهای تولیدی و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، تولید مولد، بومی‌سازی محصولات استراتژیک، تکمیل زنجیره ارزش، جلوگیری از خام فروشی، ایجاد ظرفیت های تولید و… اهدا شد.

در این همایش از «ابوالفضل نجارزاده» مدیرعامل بانک ملی ایران به پاس حمایت‌های ویژه و «حسن مونسان» عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به پاس اقدامات موثر برای رشد تولید کالای ایرانی با اهدای نشان عالی تقدیر شد.

تشویق و ترغیب تولیدکنندگان داخلی، ارج نهادن به تولیدات داخلی، بیان مشکلات و ارائه راهکارها و معرفی بیشتر و کمک به رشد شرکت‌های تولیدی کوچک و متوسط از اهداف این همایش بود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،این همایش با رویکرد نشان ملی و اعتبار جهانی و با حضور ۸۵ نشان تجاری معتبر پیشگام، ممتاز و برجسته کشور در حوزه بانکداری، بیمه، موادغذایی، صنعت و معدن، فناوری، نفت و گاز، پوشاک و لوازم خانگی همچنین تنی چند از مقامات و مسئولان کشوری، فعالان و تلاشگران عرصه تولید،کارآفرینی و کارشناسان و صاحب‌نظران این عرصه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *