اخبار عمومی

پیام مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت نود و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران

مدیرعامل بانک ملی ایران نود و پنجمین سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت.

به گزارش «روابط عمومی بانک ملی ایران» متن پیام تبریک ابوالفضل نجارزاده به شرح زیر است:

نود و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران، گرامیداشت تاسیس نهادی است که فصل جدیدی در سپهر اقتصادی ایران عزیزمان آغاز کرد.

بانکی که روزگاری در چند گیشه محدود خلاصه می‌شد توانست با جهد و تلاش نیروی انسانی متخصص و پر تلاش خود تبدیل به چنان نهادی شود که در برهه‌های مختلف تاریخ کشور، دوشادوش اقشار مختلف میهن اسلامی برای آبادانی و سرافرازی کشور نقش آفرینی کند. ترمیم آثار بر جا مانده از هشت سال دفاع مقدس و احیاء زیر ساخت‌های صنعتی و اقتصادی کشور تنها گوشه‌ای از کارنامه پرافتخار این بانک بزرگ را تشکیل می‌دهد. امروز نیز بانک ملی ایران نیاز دارد تا بیش از پیش این نقش پیشرو را به عنوان بازوی اجرایی دولت محترم تقویت کند.

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، پاسخگویی به نیازهای عمومی مردم به خصوص در پرداخت تسهیلات خرد، حمایت از بخش تولید به عنوان پیشران مقابله با تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ایران و تحقق همه محورهای اقتصاد مقاومتی، مسیر روشنی است که بانک ملی ایران با همه ظرفیت خود در راه آن کوشش می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک نود و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران آرزومندم که این بانک با تاسی به روحیه جهادی و استفاده از ظرفیت عظیمی که در اختیار دارد، در مسیر تحقق اهداف عالیه دولت سیزدهم کوشا و ساعی باشد و برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیفزاید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *