اخبار عمومی

 تقدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) از اقدامات بانک ملی ایران در حوزه اشتغال زایی

در مراسم تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی، از تلاش‌ها و خدمات بانک ملی ایران در حوزه اشتغال زایی و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد و پایدار تقدیر شد.

در این مراسم که «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی، «سیدمرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدیران عامل بانک‌های کشور حضور داشتند، از بانک ملی ایران در راستای تحقق تکالیف و حمایت‌های بی‌دریغ و کمک‌های گسترده به مددجویان برای خود اشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد و پایدار در اقصی نقاط کشور توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کمیته امداد تقدیر شد.

در این مراسم محمود خادمیان رییس صندوق پس انداز ملّی ایران به نمایندگی از ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران لوح تقدیر این مراسم را دریافت کرد.

گفتنی است، بانک ملی ایران طی سال گذشته با پرداخت 46 هزار میلیارد ریال توانسته به 52 هزار و 297 مددجو در راستای خود اشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد و پایدار در اقصی نقاط کشور کمک کند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این آمار و ارقام‌ها نشان می‌دهد، بانک ملی ایران با کسب سهم 92 درصدی در عمل به تکلیف خود در پرداخت وام اشتغال‌زایی رتبه نخست در پرداخت وام های خوداشتغالی را در شبکه بانکی کسب کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *