اخبار عمومیاخبار ویژه

مدیر عامل بانک ملی ایران با مدیران عامل بانک‌های VTBو PSB روسیه دیدار کرد

مدیر عامل بانک ملی ایران با مدیر عامل بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه و مدیر عامل بانک PSB دیدار و بر همکاری بین دوکشور در مراودات تجاری تاکید کرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران در دیدار با «آندری لئونیدویچ کوستین» مدیر عامل بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه و «یوری چوخانچین» مدیر عامل بانک PSB روسیه بر ارتقای سطح همکاری های فی مابین تاکید کرد.

«ابوالفضل نجارزاده» در این دیدار ضمن تشریح ظرفیت‌های بانک ملی ایران در حوزه بین الملل،گفت: تقویت روابط جمهوری اسلامی ایران و روسیه، زمینه‌های لازم برای تسهیل مراودات تجاری را فراهم کرده است.

وی افزود: همکاری بانک ملی ایران و بانک‌های روسیه می‌تواند فصل نوینی را در تجارت دو کشور رقم بزند و موجب شکوفایی ظرفیت‌های اقتصادی ایران و روسیه شود.

مدیر عامل بانک VTB نیز در این دیدار گفت: بانک ملی ایران در میان بازرگانان و تجار روسیه به خوشنامی معروف است و ما از گذشته با بانک ملی ایران آشنایی داریم.

آندری لئونیدویچ کوستین خواستار تداوم همکاری میان دو بانک برای گسترش مراودات تجاری دو کشور شد، در ادامه یوری چوخانچین مدیر عامل بانک PSB روسیه نیز بر اجرا شدن توافقات حاصل شده میان دو بانک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، «علیرضا گچ پززاده» معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک ملی ایران نیز در این مراسم گفت: میربیزنس بانک ملی ایران نقش مهمی در ارتباط های مالی و بانکی دو کشور دارد و می‌توان با ارتقای سطح همکاری در چارچوب بانکداری اسلامی از این طریق به تقویت عملکرد این بانک برای ارائه خدمات بهتر به فعالان اقتصادی دو کشور پرداخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *