اخبار عمومی

سه قهرمان کشتی آزاد و فرنگی جهان به استخدام بانک ملی ایران در آمدند

بر اساس تفاهم‌نامه توسعه ورزش پایه میان بانک ملی ایران و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران سه قهرمان کشتی به استخدام بانک ملی ایران در آمدند.

مدیر عامل بانک ملی ایران در این مراسم که  با حضور مدیران ارشد بانک، رئیس فدراسیون کشتی کشور، «حسن یزدانی» کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد، «امیر حسین زارع» و «امین میرزازاده» پهلوانان نامی کشتی ایران برگزار شد، ضمن بازدید از کمپ شهید سلیمانی و ساختمان جدید فدراسیون کشتی، بر حمایت بانک ملی ایران از ورزش پهلوانی کشور تاکید کرد.

«ابوالفضل نجارزاده» با بیان اینکه بانک ملی ایران در حدود یک قرن فعالیت همواره حامی ورزش و ورزشکاران کشور بوده گفت: بسیاری از ورزشکاران این مرز و بوم از تیم‌های ورزشی بانک ملی ایران به دنیای ورزش پا نهاده و افتخار آفرینی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه قلب مردم ایران برای پهلوانان کشتی کشور می‌تپد، افزود: تاکنون حمایت‌های بانک ملی ایران از ورزش کشتی به صورت موردی بوده است اما با امضای این تفاهم‌نامه، حمایت‌های بانک به صورت هدفمند و بر اساس نیازهای فدراسیون کشتی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به استخدام سه پهلوان نامی کشور حسن یزدانی، امیر حسین زارع و امین میرزازاده در بانک ملی ایران، ادامه داد: این استخدام بر اساس اختیارات قانون در مورد حمایت از قهرمانان ملی صورت می‌گیرد و امیدواریم نتیجه این حمایت‌ها که از سوی بانک و به نمایندگی از دولت انجام می‌شود در درخشش پهلوانان عزیز کشتی ایران در عرصه‌های جهانی موثر باشد.

در ادامه این مراسم عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نیز ضمن تاکید بر حمایت بانک از ورزشکاران گفت: رویکرد حمایتی بانک ملی ایران نسبت به پهلوانان کشتی کشور، یک رویکرد استوار و برخاسته از پیشینه حمایت‌های این بانک از ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی کشور دارد و امیدواریم که زمینه‌های موفقیت برای آنها بیش از پیش فراهم شود.

«صمد عزیزنژاد» افزود: پهلوانان کشتی با تلاشی خستگی‌ناپذیر همه توان خود را صرف افتخارآفرینی برای کشور می‌کنند و جا دارد در این میان مدیران  دستگاه‌های دولتی با ایجاد امنیت شغلی برای ورزشکاران نام آور کشور، قدر زحمات آنها را بدانند.

رئیس فدراسیون کشتی کشور نیز در این مراسم گفت: حمایت‌های بانک ملی از ورزشکاران به خصوص کشتی‌گیران همواره مشوقی برای آنها و مایه دلگرمی‌شان در جهت افتخارآفرینی برای ایران عزیز بوده است.

«علیرضا دبیر» اضافه کرد: امیدوارم اقدام بانک ملی ایران برای حمایت از ورزش پایه که با انعقاد این تفاهم‌نامه صورت می‌گیرد، سنگ بنایی برای گسترش همکاری سایر دستگاه‌ها با فدراسیون کشتی کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در پایان مراسم ابوالفضل نجارزاده با اهدای هدایایی از حسن یزدانی کاپیتان تیم ملی،امیر حسین زارع و امین میرزازاده مدال آوران کشتی کشور، تقدیر کرد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *