اخبار ویژه

پیام تسلیت شرکت چاپ و نشر بانک ملی در پی شهادت آیت الله رِئیسی

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران در پیامی شهادت رئیس جمهور محترم و همراهان را در پی حادثه سانحه هوایی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، به دنبال شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه و جمعی از همران روابط عمومی شرکت چاپ و نشر در پیامی این ضایعه جانگداز را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت هنر مردانی است که برای خدا و در مسیر خدا هستند. خبر شهادت «آیت الله سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران، «دکتر حسین امیر عبداللهیان» وزیر محترم امور خارجه، «آیت‌اله سیدمحمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه تبریز، «مالک رحمتی» استاندار تبریز و جمعی از همراهان آن بزرگواران در سانحه سقوط بالگرد، موجب غم و تأثر بسیار شد. این اتفاق منجر شد صفحه تلخی در کتاب انقلاب اسلامی ورق خورد.

بدون تردید خدمات ماندگار آن عزیزان همچنین یاد و خاطره تلاش‌های شبانه‌روزی آنان در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف میهن اسلامی در اذهان همه به یادگار خواهد ماند.

شرکت چاپ و نشر  بانک ملی ایران با کمال تاسف و تاثر این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی وبازماندگان شهدا تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن شهدای عزیزعلو درجات و محشور شدن با اولیای الهی را مسئلت داریم.

                                                                                                                        «روابط عمومی و تبلیغات شرکت چاپ و نشر»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *